inovasyon tecrübeyle buluşuyor…

1996 yılında kurulan SistemART başarılı geçmişiyle sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış, hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış, bunu kendine misyon edinmiştir.

Neden SistemART ?

Çok deneyimli mimarlarımızla hizmet veriyor, proje alt yapınızı, proje detaylarınızı, kullanım alışkanlıklarınıza göre değerlendiriyoruz. Özel istekleriniz ve seçimlerinizle, Vanucci’nin tüm imkanlarını en iyi şekilde kullanarak, mutfak ve banyolarınızı birlikte tasarlıyor, tüm ürünlerinizi birlikte seçiyoruz.
Mutfak ve banyonuzla birlikte bizden aldığınız her ürün, montaj sırasına göre evinize eksiksiz olarak sevk ediliyor. Cihaz, tezgah ve diğer ürünlerin montajları da bizim bilgimizde gerçekleşiyor ve montaj esnasında meydana gelebilecek tüm riskleri biz üstleniyoruz. Tüm bunlara ek olarak, en iyi fiyat ve hizmet garantisi veriyoruz.
Mutfağınız ve banyonuz ile ilgili tüm ürünleri, en avantajlı fiyatlar, taksit ve diğer ödeme seçenekleri ile bizden temin etmenin güven ve rahatlığı ile alışveriş yapmış oluyorsunuz.
Size özel fiyatlarımızla sadece Vanucci değil, ana temsilcisi olduğumuz tüm ankastre ve solo cihazlarınızı, evye, batarya ve tezgah gibi mutfak/banyo ile birlikte kullanacağınız tüm ürünleri, vitrifiye, duşakabin ve  seramiğinizi  fiyat garantisi ve cazip ödeme koşulları ile bizden temin edebiliyorsunuz. Uzman, kadrolu montaj ekibimiz ve markaların anlaşmalı teknik servis/kurulum hizmetleriyle tamamlanan montajlarınız, eksiksiz olarak size teslim ediliyor.
Size, güven ve huzurla yapmış olduğunuz doğru alışverişin keyfini sürmek kalıyor.

En büyük farkımız Sizsiniz ?

Mimarlık sektöründe yer almak mutluluk paylaşmak gibidir. Tecrübe ile hayat bulan projeler, kağıt üzerindeki hayalleri, tasarımları gerçeğe dönüştürüyor. İşimizi ve sizi seviyoruz. Tebesümünüz ve teşekkürünüz bizim için çok kıymetli.
Bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz…

Vizyonumuz:

Kendimizle rekabet etmek, hep daha iyisi için mücadele vermek! Temsil ettiğimiz tüm markalarda, ürün bilgisi, en iyi fiyat garantisi ile satış ve satış sonrası hizmet kalitemizle iddialıyız.
Müşteri Odaklı Olmak, Emeğe kıymet veren​ insanların güvenine layık olmak – müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak – Sadelik, Samimiyet, Tutarlılık
Değer Yaratmak, Etkinlik ve Verimlilik – Dürüstlük, Güvenilirlik – İnsanlara ve Çevreye Saygı
Birlikte Başarmak, Takım Ruhu – İçtenlik ve Açıklık – Yaratıcılık – Sürekli Gelişim ve Donanıma Önem Vermek

İ​şimizin en büyük ödülü paylaşmaya çalıştığımız mutluluğun içinde rol almak.

Uzun yıllardır temsil ettiğimiz ve ilk bayisi olduğumuz Vanucci’nin arkasında özveri ile​ çalışan,​ gönülden emek harcayan insanların başarıları var.
Vanucci’nin dünya markası olmaya aday bir “Türkiye Markası” olması, gerçekten gurur verici.

Sevgiyle kalın…