Hakkımızda

1996 yılında kurulan SistemART başarılı geçmişiyle sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış, hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış, bunu kendine misyon edinmiştir.

Vanucci’nin ilk bayisi olan SistemART, bu marka ile 2005 yılından beri, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla, en iyi temsil adına hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize ve mimarlık firmalarına daha yakın olmak için, Modoko’dan sonra, 2015 yılından itibaren Etiler’ de de hizmet vermeye başlamıştır. Vanucci ile birlikte, Seranit Grup’un bünyesindeki Seranit, Serra ve Smeg, Falmec, Elleci, Blanco, Siemens gibi dünya markalarının tüm ürün gruplarında, rakipsiz fiyat ve hizmet kalitesi sunarak, başarılı bir çözüm ortağı olmaya gayret etmektedir.

Vizyonumuz:
Kendimizle rekabet etmek, hep daha iyisi için mücadele vermek! Temsil ettiğimiz tüm markalarda, ürün bilgisi, en iyi fiyat garantisi ile satış ve satış sonrası hizmet kalitemizle iddialıyız.
Müşteri Odaklı Olmak, Emeğe kıymet veren​ insanların güvenine layık olmaya çalışmak – Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak – Sadelik, Samimiyet, Tutarlılık
Değer Yaratmak, Etkinlik ve Verimlilik – Dürüstlük, Güvenilirlik – İnsanlara ve Çevreye Saygı
Birlikte Başarmak, Takım Ruhu – İçtenlik ve Açıklık – Yaratıcılık – Sürekli Gelişim ve Donanıma Önem Vermek

Neden SistemART ?

Deneyimli mimarlarımızla hizmet veriyor, proje alt yapınızı, proje detaylarınızı, kullanım alışkanlıklarınıza göre değerlendiriyoruz. Özel istekleriniz ve seçimlerinizle, Vanucci’nin tüm imkanlarını en iyi şekilde kullanarak, mutfak ve banyolarınızı birlikte tasarlıyor, tüm ürünlerinizi birlikte seçiyoruz.
Mutfakla birlikte bizden aldığınız her ürün, montaj sırasına göre evinize eksiksiz olarak sevk ediliyor. Cihaz, tezgah ve diğer ürünlerin montajları da bizim bilgimizde gerçekleşiyor ve montaj esnasında meydana gelebilecek tüm riskleri biz üstleniyoruz. Böylece anahtar teslim bir hizmet alıyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak, en iyi fiyat ve düzenli hizmet garantisi veriyoruz. Mutfağınız ve banyonuz ile ilgili tüm ürünleri, en avantajlı fiyatlar, taksit ve diğer ödeme seçenekleri ile bizden temin etmenin güven ve rahatlığı ile alışveriş yapmış oluyorsunuz.
Size özel fiyatlarımızla sadece Vanucci değil, ana temsilcisi olduğumuz tüm ankastre cihazlarınızı, diğer beyaz eşyalarınızı, evye, batarya ve tezgah gibi mutfak/banyo ile birlikte kullanacağınız tüm ürünleri hatta seramiğinizi bile, fiyat garantisi ve en iyi ödeme koşulları ile bizden temin edebiliyorsunuz. Uzman, kadrolu montaj ekibimiz ve markaların anlaşmalı teknik servis/kurulum hizmetleriyle tamamlanan mutfağınız/banyonuz eksiksiz olarak size teslim ediliyor. Size, güven ve huzurla yapmış olduğunuz doğru alışverişin keyfini sürmek kalıyor.

Hizmet sektöründe yer almak mutluluk paylaşmak gibidir. Tecrübe ile hayat bulan projeler, kağıt üzerindeki hayalleri, tasarımları gerçeğe dönüştürüyor. Yıllardır temsil ettiğimiz ve ilk bayisi olduğumuz Vanucci’nin arkasında çok ciddi bir özveri ile​ çalışan,​ gönülden emek harcayan insanların başarıları var. Üstelik Vanucci’nin dünya markası olmaya aday bir Türkiye markası olması, gerçekten gurur verici.

​İ​şimizin en büyük ödülü paylaşmaya çalıştığımız mutluluğun içinde rol almak.
Biz işimizi seviyoruz ve sizin mutluluğunuzu önemsiyoruz.